Просування веб-сайту


Досконалість тигрової акули

За 400 млн. років існування акула досягла досконалості в мистецтві полювання. Коли вона голодна, у її жертви немає шансів на порятунок.

Ми трохи молодші. Але накопиченого досвіду вистачає, аби швидко та чітко виконувати поставлені перед нами завдання.

Зробити якісний веб-сайт замало. Після створення він, як і будь-яка інша продукція, потребує на рекламу. Інтернет-реклама — складна штука, і умовно її можна розділити на дві складові.

Індексація. Чим краще «оцінять» Ваш веб-сайт пошукові системи (Google, Яndex, Yahoo і десятки інших), тим більше потенційних клієнтів знаходитимуть Вас, використовуючи пошук. Ми не можемо гарантувати попадання Вашого сайту до, скажімо, Top10 результатів. Але ми завжди приділяємо багато часу оптимізації змісту для пошукових систем, аби добитися якнайкращих результатів.

Реклама. Реклама веб-сайту — це банерні мережі, обмін посиланнями, реєстрація в тематичних каталогах, реклама в друкованій продукції, а також безліч інших джерел. У сфері веб-розробок цей процес називається «розкрутка сайту». Розкрутка — це цілком окремий складний бізнес. Наш партнер в галузі інтернет-реклами — компанія «UaMaster».

 
Valid HTML 4.01 Strict